Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczach informuje, że w dniu 26 kwietnia 2021 r. przekazała Serce do zbierania nakrętek, które zostało zamontowane na terenie Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Kluczach po wcześniejszym uzyskaniu zgody od Pana Wójta Norberta Bienia i Pani Justyny Wiejaczki – Dyrektora Przedszkola w Kluczach.
OSP Klucze nadmienia, że nawiązała współpracę ze Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Kluczach w celu podjęcia inicjatywy, aby “NASZE SERCA ZABIŁY RAZEM” dla podopiecznych z Klucz, dla których będą zbierane nakrętki przez wszystkich mieszkańców. Liczy się każda nakrętka.
OSP Klucze prosi mieszkańców Klucz, aby wrzucać do Serca nakrętki wykonane z tworzywa sztucznego bez względu na kształt i kolor. Mogą to być nakrętki po wodzie mineralnej, sokach, napojach, mleku, kawie i jogurtach. Można również wrzucić nakrętki po chemii gospodarczej tj.: po płynach do płukania tkanin i mycia naczyń oraz szamponach. Nie należy wrzucać nakrętek, które nie są wykonane z tworzywa sztucznego.

Druhowie OSP Klucze składają podziękowania Panu Krzysztofowi Badurze Prezesowi firmy WERKAM za wykonanie i realizację zamówienia.
Zarząd OSP Klucze składa podziękowania dla Naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej za pracę, trud i poświęcony czas w przygotowaniu Serca.

tekst: dh Radosław Murias,
foto: dh Michał Pałka.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kluczach

ul. Zawierciańska 18
32-310 Klucze
NIP 6372196936 | REGON 363314332 | KRS 0000592191

BŚ w Wolbromiu oddział Olkusz


60 8450 0005 0050 0556 1779 0001

Scroll to Top
Przewiń do góry